Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanulhatok meg angolul...

Hol tanulhatok meg angolul Győrben, úgy, hogy jelenleg semmit nem tudok angolul?

Figyelt kérdés

Eddig németet tanultam és egy középfokú szintet össze is akarok hozni belőle, viszont eddig semmi hasznát nem vettem. Viszont angol nyelvtudásra már számtalanszor szükségem lett volna, ezért egy ideje már meg szeretnék tanulni angolul. Semmit nem tudok angolul, anno tanultam 3 évig, de akkor mégcsak a versekig jutottunk, tehát tényleg nulla a tudásom. Van olyan tanfolyam Győrben, ami ilyen szintről kezdi a tanítást? Ha igen, hol és körülbelül mennyibe kerül? Mennyi idő alatt tanulhatok meg egy alap, vagy közép szintet, ha komolyan gondolom?

Válaszokat előre is köszi. :)



2017. márc. 8. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvsuli
2017. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de hol, mennyiért? Mik a tapasztalatok?
2017. okt. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!