Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó vagy Dexam írásbeli? Én...

Origó vagy Dexam írásbeli? Én az utóbbit szeretném de az angol tanár valamiért a másikat mondogatja

Figyelt kérdés
Félek mert az origóról sok rosszat hallani :S hogy a hibákra mennek és hasonlók. Dexamnon meg egész sokakat hallani hogy könnyű és nem vészes. Mit gondoltok?
2017. márc. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra menj, amelyik neked szimpatikusabb, teljesen mindegy.
2017. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért valami különbség biztosan van szóval remélem van aki ír majd tapasztalatokat.
2017. márc. 12. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A dexam írásbelije iszonyúan hasonlít az érettségi feladatokra. Ha azok jol mennek neked, simán meglesz a vizsga. Én januárban voltam dexam írásbelin, szerencsére meglett. :) De nézegess mintafeladatokat, az origo sem vészes, nem mennek a hibákra ne aggódj! Nem az a céljuk, hogy megbukj. Pl origoban van fordítási feladat is, de lehet szótárat használni.
2017. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dexam konnyebben begyakorolhato!
2017. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!