Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy ment a mai euroexam...

Kinek hogy ment a mai euroexam b2 es angol nyelvizsgája?

Figyelt kérdés
Szerintem a reading 1. részén kivűl nem volt olyan vészes,de azért a szóbelin is voltak érdekes dolgok

2017. márc. 18. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok, de tudnál róla mesélni? én majd májusban megyek. Mindkét rész érdekelne.
2017. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze Reading 35 perc volt rá 3 szöveg van.

1. szövegben 8 cím paragráfokhoz azok közül 6 jó ez mindig nehéz tele van ismeretlen szavakkal.

2. állítások vannak és a 4 kis szöveg közül melyikbe volt azt kell odairni.

3. 1 hoszú szöveg van és arról aztán kérdések A v B v C a megoldása.


Aztán writing 1.ügyintéző levél pl ami most volt hogy diák vagy és londonban szeretnél lakni egy lakásban és van egy My notesos cucc és az alapján kell írni a levelet.

2. 3 téma közül esszé cikk és még vmi


Aztán magnós feladat 1. 8 mondat azok közül 6 ot mond el a magnó és azokat kiválaszatani pl. koszt hagyott a konyhában 2. része szövegkiegészítés a hallot szöveg alapján

3. A B C szöveg alapján.


Következő rész szóveli

1. feladat alap kérdéseket feltesznek pl. mit szeretnél kapni ajándékként és miért

2. picture storyt elmondani

3. rövid kis ügyintézések. pl szomszédod nyaralni megy és rád akarja bízni a macskáját és akkor ezt vissza kell utasítani

4. Ad a vizsgáztató egy lapot amin egy témát kell szóban kifejeteni pl most hobbikról volt.


Azt kb ennyi bocs ha kissé zavaros csak siettem

2017. márc. 18. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen, sokat segítettél:-)
2017. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hali,én is szombaton voltam,azóta osztok-szorzok...egyáltalán nem vagyok biztos a dolgomban...olyan kevésnek tűnik 60%, de én pl.. az első reading feladattal egy csomó időt elszabtam.A harmadikra már csak öt percem maradt. Szóbeli,listening jó lett,levélírás ugyanúgy lehet magas,mint alacsony pontszám,fogalmam sincs.Neked milyenek az élményeid?😃
2017. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. reading feladatot énis elcsesztem szerintem az rohadt nehéz volt de nekem volt időm a többire. Fogamazás nemtom mennyit adnak rá de szerintem egész jó lett igaz kicsit több mindkettő de az belefér. Magnós az kifejezetten könnyű volt és a szóbeli se volt vészes
2017. márc. 20. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Reading 1. feladat az valami borzalmas volt kb csak betippeltem mindent :( Hozzáteszem baromira utálom ezeket a feladatokat, néha szinte bármelyik beleillene a szövegbe, mindegyiket meg tudnám magyarázni hogy az miért jó :D

Levélnél szívesebben írtam volna panaszlevelet vagy állásra jelentkezést. De pontozás sajnos vagy nem sajnos tök szubjektív. Választhatónál az étterem kritikát írtam másik kettőt kb nem is fogtam fel mit is kellene.

Listening elment de a 3. feladatnál a csávó kicsit tájszólással beszélt meg jó gyorsan. Vagy csak én hallottam úgy?

Szóbelin sajnos egy olyan valakivel kerültem össze aki szinte megszólalni sem tudott, magyarul mondta a végén már a discussnál hogy neki ez nem megy sajnálja...Nekem sem volt közöm a témához, mai napig nem tudom mi is volt, miről kellett volna dumálni de azért beszéltem. Csak így hogy nem volt mire reagálnom, nem volt kivel beszélgetnem még nehezebb volt :(


Mindent összevetve szerintem mehetek majd újra sajnos


Pici off: Szerintetek mennyi idő mire lesz eredmény? Elvileg ugye 20 munkanap de azt hallottam előbb ki szokták javítani. Az mit jelenthet, vajon hány nappal előbb?

2017. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Most kicsit álljunk meg! én is az éttermetbírtam,de basszus: az nem újságcikk.kellett legyen??? Én nem kritikát írtam,mármint azt,de újságcikk kritériumoknak megfelelően...figyelemfelkeltő kezdés, véleményezés és indoklás,majd a végén elmondva,mit vársz el az olvasótól (próbálja ki) hmmm...?vagy...?😃

Elvileg 20 MUNKANAP,tehát elleszünk még a zsírunkban egy ideib sajnos. Szerintem két teljes hét tutti lesz,aztán volt már olyan,hogy 14 nap.volt ősszesín,de olyan is,hogy épp egy hónap=20 munkanap :(

2017. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Énis az étteremkritikát írtam és igen azt újságcikként kellet megírni az volt a feladatban
2017. márc. 21. 17:39
 9/12 anonim válasza:
57% :((((( szóvelire 52 %ot kaptam,legalább 70%ra számítottam :( nem.értem az egészet....
2017. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 58%...mindig legkevesebb 60%os readinget írtam meg jó leveleket. Jo azt beismerem most a levelem nem lett a legjobb na de hogy reading 42% writing 55% hàt eleg erdekes. Legalabb szobelim meglett...
2017. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!