Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "a number one hug" Ezt magyaru...

"a number one hug" Ezt magyarul hogy értelmezzem? Értem, de ilyen formában még sosem hallottam/olvastam.

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha szövegkörnyezet is lenne hozzá, meg tudnánk mondani... De, ha jól gondolom, akkor vagy azt jelenti, hogy az "első számú" (legjobb, legszebb, legérzékibb, legakármilyenebb) ölelés, vagy azt, hogy "a nagy Ő"-vel való ölelkezés.
2017. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beszélgetek egy sráccal. Eddig még nem fordult elő, hogy nem értettem volna amit írt/mondott.

A beszélgetéseink végén szoktuk írni, hogy "A big hug". De ő most ezt írta "A no. hug". Rákérdeztem, hogy mit jelent persze, mire ő azt írta, amit fent a kérdésembem kiírtam.

2017. márc. 31. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt jelenti, hogy a legnagyobb (első számú) ölelés.
2017. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. ápr. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!