Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Forrai Gimnázium és Művészeti...

Kapitany99 kérdése:

Forrai Gimnázium és Művészeti Szakgimnáziumba szeretnék menni, de nem mennek a nyelvek! Mennyire nehéz? Magamfajta megbírná?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy a 11. Osztályt ott szeretném kezdeni. Nagyon érdekel a színészet, de sajnos a nyelvek nagyon nem mennek. Körül belül a no és a yes színten vagyok. . . . Azt szeretném tudni hogy mennyire nehéz az hogy heti 4 angolóra s + heti 3 német, spanyol vagy olasz? Én aki nulla vagyok a nyelvekből meg tudnám álni a helyem? Vagy tud vallaki egy olyan uskolát mondani ami művészeti de nincs ennyi nyelv benne vagy egy suli ami a földrajz, történelem, pszichológia felé húz inkább?
2017. ápr. 9. 00:06
 1/1 anonim válasza:
Szia. Amikor én ott tanultam akkor az angol tanárom a saját tudásomhoz képest igyekezet engem osztályozni és egyben fejleszteni a tudásomat és nekem se ment annyira az angol az elején, de most már szerintem felzárkóztam a többiekhez hála a tanárnőnek. Szerintem nálad se járnának el máshol. És a dráma szak fantasztikus szerintem. Amilyen darabokat láttam a suliban azok nagyon tetszettek köszönhetően az iskola igazgatójának aki megírja a darabokat és be is tanítja őket. Szerintem ez egy jó választás lenne számodra.
2018. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!