Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megküzdési technikák nektek van?

Megküzdési technikák nektek van?

Figyelt kérdés
ha már elfáradtok, elegetek van, nem hiszitek, hogy sikerülhet, mi segít nektek átlendülni a holtponton, amikor nyelveket tanultok?

2017. ápr. 16. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Pihenésként magyarul tanulnék a helyedben, bár a kudarcélmény az idegen nyelvi tanulmányoknak sem használ.
2017. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a magyar az anyanyelvem (minek tanulnám?), és már nem vagyok iskoláskorú.
2017. ápr. 16. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

"Megküzdési technikák nektek van?"


Ezek után a közlésed meglep!

2017. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a megküzdési technikák a kulcsszó, amit kiemeltem, de mivel kérdést is kell írni, ezért a "nektek van?" következik utána, nem összefüggő mondatnak szántam.


ha csak zrikálni tudsz, azt tedd meg mással, és engem hanyagolj.


érdemi válaszod végül is nem volt a feltett kérdésemre.

2017. ápr. 16. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

A kérdés nyelvtanilag helyes, és többféleképp is lehet helyes. Rejtett második jelzője van:


Nektek van (olyanotok, hogy) megküzdési technikák?


Vagy fordított sorrendben, mint a kérdező írta.


De úgy is helyes volna, hogy

Megküzdési technikáTOk nektek van?


A kérdésre érdemben:

attól függ: csak hobbi, vagy köztelező?


Hobbi esetén csinálj mást addig, bár akár az adott nyelven kellemes, szórakoztató dolgokkal is foglalkozhatsz, pl filmnézés az adott nyelven.

2017. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* kötelező
2017. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!