Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak én érzem nehéznek a...

Csak én érzem nehéznek a középfokú angol érettségit? Ahogy néztem pl. egy origós középfokú írásbelit még könnyebbnek is tűnt már csak a magyar kérdések miatt is.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Az hogy kinek mi a nehéz, elég relatív. Járni kell külön tanárhoz vagy tanfolyamra ha nem megy, és kész.


Nekem 86% lett 0 tanulással, de én oda is figyeltem a 4 évben.

2017. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére én már túl vagyok rajta írásbeli nyelvvizsgára készülök májusra..:) Csak egy ismerősöm aki most fog mondta hogy nézzem meg... és hát szerintem nem a legegyszerűbb dolog...sőt sok fiatal számára szerintem a kérdések megfelelő megértése is gondot okoz majd... és összevetve a szövegértést és a hiányos szöveget szerintem az a nyelvvizsgán könnyebb. Igaz ott meg van fordítás de az sem a világvége...
2017. ápr. 22. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A középfokú érettségik mind nevetségesen egyszerűek, ha az ember odafigyel az órákon, és rendesen készülődik. Persze mindenkinek van mumustárgya, ami nem megy annyira, de abból is elérhető a négyes, ha rendesen tanul az ember. Legalábbis nálam így volt. Mindet megírtam ötösre, kivéve az irodalmat, mert azt sosem szerettem, és nem volt érzékem hozzá. De rendesen készültem rá, és azt is a " többihez képest elvárt " szintre teljesítettem.
2017. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén változtatták meg a követelményeket, felemelték B1 szintre. Én idén fogok érettségizni, csináltam régi és új feladatsorokat is, de nem igazán érzem közte a különséget, bár én emelten tanultam. Szerintem nem nehéz, bár nem tudom, hogy egy középfokú írásbelihez hasonlítva milyen mert azt még nem csináltam.
2017. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A középfokú nyelvvizsgám 82 százalék lett, a középszintű érettségim 94, szóval nekem nem volt könnyebb, úgy tűnik. :D De mindenkinek más.
2017. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvvizsgára készülsz kérdező?
2017. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
origo kozep irasbeli
2017. ápr. 24. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!