Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tippek emelt angol erettsegire?

Tippek emelt angol erettsegire?

Figyelt kérdés

Eleg jol megy az angol, vagyis eddig azt hittem, par hete gyakoroljuk a tanarommal a nehezitett feladatokat es szornyen megy... elegge beparaztam emiatt, szivem szerint el sem mennek emeltre

Az elozo evi erettsegiket pedig szinte hibatlanul csinaltam meg



2017. ápr. 24. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Az elozo evi erettsegiket pedig szinte hibatlanul csinaltam meg"


Nem lesz itt baj. Először is nyugi. Ez az első tipp. :D Ha van egy biztos tudásod angolból, -márpedig ha a régebbi érettségiket hibátlanul csinálod akkor van- akkor semmi gáz nem lehet. Az, hogy néha nem megy valami az előfordul. Igazából az angol nem olyan, mint a többi tantárgy, ha tudsz angolul akkor jót fogsz írni, ha nem tudsz akkor nem. Én még tavaly megcsináltam előrehozottan a középszintűt, 98% lett. Akkor azt mondtam, hogy jó, akkor én nem fogok angolra bejárni, tudok angolul, osztályozóm megvan, meg sem buktathat, leadom a francba. Azóta szívja a véremet a tanár, hogy majd figyeljem meg idén emelten milyen rosszat fogok írni amiért ennyire félvállról veszem. Amit ő nem tud, hogy közben én itthon töltöm ki a feladatokat, egyszer sem volt még 90% alatt... Ennyit erről, úgy hogy nem járok egy éve angol órára. Ha tudsz angolul akkor akárhogy próbálják neked bemagyarázni hogy mennyire nehéz, akkor is jót fogsz írni. Kis önbizalmat tegyél bele... Nem véletlenül írtad a régebbi érettségiket majdnem hibátlanra, ez azért arra enged következtetni, hogy tudsz angolul. Ha meg igen, akkor nincs probléma vele és nem is lesz.

2017. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!