Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok mondani jó olasz...

Tudtok mondani jó olasz dalokat, filmeket, sorozatokat és könyveket?

Figyelt kérdés

Szeptemberben fogom elkezdeni az olasz második nyelvként, gondoltam addig gyűjtök pár hasznos anyagot, hogy majd tudjak gyakorolni. Annyira szépnek találom az olasz nyelvet, már most elhatároztam, hogy bármit megteszek, hogy megtanuljam :3

15/L



2017. ápr. 28. 21:28
 1/6 anonim válasza:

Dalok:Antonello Venditti-től,Laura Pausinitől,Irene Grandi-tól,Lodovica Comello-tól,Luca Carboni

Filmek:Stick it ITA,Soul Surfer ITA,Lol ITA

Sorozat:Alex e Co

Könyvek:L'amica geniale,Tea Stilton Il segreto dell'castello scozzese

Nem tudom hogy milyen ízlésed van,de talán jók lesznek ;)

2017. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii :3
2017. ápr. 29. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Zene: Anna Tatangelo,Zero Assoluto (pop) Sonohra (pop/ poprock) Fedez (rap)

Könyvekből Federico Moccia . Pl. A Scusa ma ti chiamo amore és a Scusa ma ti voglio sposare ( ezek könyvben és filmben is léteznek)


Sorozat: Commissario Montalbano ( felügyelős,bűnügyes sorozat,de szórakoztató) azt hiszem youtube-on is találsz részeket

2017. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi :)

Nekem bármi bűnügyi, krimiszerű jöhet, mert imádom őket. Meg ha valaki tudna valamelyikből lovas témájút, nagyon megköszönném :3

2017. ápr. 29. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Laura Pausini dalai a kedvenceim. Hozzá hasonlókat keresek, vagy egy kicsit pörgösebbet.
2017. máj. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!