Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Békéscsabai Andrássysok! Az...

Cserkami kérdése:

Békéscsabai Andrássysok! Az angol nyelvi felmérés (hogy melyik csoportba osztanak be 9. -ben. ) nehéz?

Figyelt kérdés
Letudnátok írni a tapasztalaitokat,hogy milyen volt illetve,hogy,hogy éreztètek magatokat.Előre is köszönöm a válszokat!

#angol felmérés
2017. máj. 2. 15:47
 1/7 anonim válasza:

Szia! Melyik osztály?😊


Amúgy én is oda fogok járni, és engem is érdekelne ez a dolog.

A mi sulinkban évek óta csoportbontás van/volt, és itt az év eleji alapján osztottak szét. Szerintem az AGK-ban is valami ilyesmi lesz. Egy sima dolgozat. Legalábbis remélem. Nem vagyok egy nyelvzseni, szóval kicsit tartok tőle. Jó lenne, ha nem bonyolítanák túl. Az idei angol tanáromnak hála idén inkább hülyültem, ami a nyelvtudásomat illeti, mintsem fejlődtem.😂

2017. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly írtam, és nyugi csak kapsz egy feladatlapot amit azt hiszem 45 perc,vagy egy óra alatt kell megírni, aztán majd kapsz egy e-mailt, hogy melyik csoportba kerülsz..

Ne aggódj, én nekem nem nagyon megy az angol és mégis középhaladóba kerültem.

2017. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egy kicsi megnyugodtam.Humános leszek!Ti?
2017. máj. 11. 08:17
 4/7 anonim válasza:

Első vagyok. :)


Én reálra megyek. Kár, pedig már azt hittem osztálytársat találtam. Sok sikert az angolhoz kedden!

2017. máj. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert! :) Majd szeptemberben találkozunk!
2017. máj. 12. 13:51
 6/7 anonim válasza:
Köszi! Hát igen, majd találkozunk. 😊
2017. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bekerülsz egy csoportba, és túl erősnek, vagy gyengének érzed a képességeidhez képest, akkor átkérheted magad másikba. Én általánosban németet tanultam, ezért nem írtam meg a tesztet, hanem a kezdőbe kértem magam. 11.-ben félévkor átkértem magam a kezdőből a H1 csoportba (az erősebbik haladó) és még abban az évben 5-ösre érettségiztem:) Nem kell aggódni akkor sem ha rosszul sikerül a felmérő, egyébként a két haladó csport között sincs sok különbség, a dolog jobban függ attól, mennyire vagy szorgalmas, vagy hogy melyik tanárt kapod. Ha kérdésed van, írj nyugodtan:)
2017. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!