Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német BME középfokú komplex...

Német BME középfokú komplex nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban készülök nyelvvizsgázni és a most, hogy újítottak rajta úgy látom eléggé megéri a komplexet választani, de még bizonytalan vagyok nem-e lesz sok egyszerre. Örülnék ha akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban írna hogy mit tanácsol, sikerült-e neki és mostanában milyen szóbeli feladatok voltak.

2017. máj. 4. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most voltam, igaz angolból :) Szóbelin a "személyes beszélgetésnél" nem magadról kell beszélni (csak azért mondom, mert én azt hittem, h kérdezgetni fognak a családodról, hol laksz, hány éves vagy, foglalkozás stb... hát nem ez volt..) hanem inkább egy téma rád eső részéről. Nálam az étterembe járási szokásaimről kérdeztek. A képleírásnal: én választhattam a hobbyik és az oktatás közül, volt akitől hallottam, hogy betegségek, környezetvédelem volt a téma. A szituációnál nekem egy barátomnak kellett elmesélnem h elromlott a telefonom, ezért nem hívtam és elmondani, hogy kaptam újat meg h jobban/nem annyira szeretem, mint a régit és miért. Ha van még valami, ami érdekel kérdezz bátran...
2017. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. máj. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!