Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó online angol teszt?

Jó online angol teszt?

Figyelt kérdés
Valami ahol lehet gyakorolni a sima jelent, múltat, jövőt, illetve a megzámlálható megszámlálhatatlant?

2017. máj. 5. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan milliószámra vannak gyakorlatok! Szerintem még azzal se próbálkoztál meg, hogy beíd a keresőbe, hogy egyszerű jelen (múlt, jövő stb) gyakorlatok, vagy ennél több találatra várva ugyanezt angolul: present simple, past simple exercises.
2017. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyszerű vagy folyamatban lévő múlt idő között hogy tegyek különbséget erre milyen szabály van? Mert hallás után tudom mit kell mondani írni, viszont erre van valami szabály?

Mitől lesz valami was os és mitől lesz ed?

2017. máj. 5. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagy a múltban ismétlődő cselekvés pl I went to primary school in Pécel(=oda jártam), we always had dinner at 6 o'clock, vagy egyszeri rövidebb, lezárt cselekvés, Yesterday I went shopping with my mum. A folyamatos az egy alkalommal történő hosszabb, éppen folyamatban lévő, sok mondatban -tól-ig cselekvés, ami gyakran párosul simple-lel, ami közben történt. A kedvenc példám: I was having a bath when the phone rang. Yesterday I was sitting at the dentist from 3 to 5. Itt a cselekvés folyamata érdekes, nem az, hogy lezárult. Tessék, itt vannak neked gyakorlatok. [link]
2017. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz ezek a tesztek jók ilyet erestem
2017. máj. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!