Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú spanyol nyelvvizsga...

Középfokú spanyol nyelvvizsga miből érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Spanyolul beszélőkhöz szól a kérdésem, középfokú nyelvvizsgára ti miből készültetek?

:)

pl "Spanyol nyelvvizsga reggelire" kiadvány jó lehet erre CD-vel?

Nem nekem kellene, én családi gyökerek miatt beszélem a nyelvet, egy kedves ismerősömnek segítenék, felkészíteném én is, de sajnos távol vagyunk földrajzilag egymástól, persze amiben tudok segítek neki skypeon stb. Erős alapfokon van az illető, van némi szókincse, kifejezéseket szófordulatokat ismer, de pl. a nyelvtanban van sok hiányossága, szerintetek milyen könyvvel, eszközzel támogathatjuk meg a felkészülését? Filmeket, sorozatokat is néznénk felirattal abban tudok neki segíteni.

Köszönöm,



2017. máj. 16. 09:14
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy a Colores esetleg?
2017. máj. 16. 09:15
 2/2 anonim válasza:
Nekem a PONS - Spanyol nyelvtan 3 lépésben teljesen megfelelt. Nyelvtanból az alapoktól szerintem nagyon jól elmagyarázza a legtöbb mindent, érthetően, példákon keresztül. Ha ezeket tudja valaki, sokkal könnyebb ráépítkezni és megérteni mindent.
2018. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!