Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani olyan angol...

Tudnátok ajánlani olyan angol nyelvtankönyvet, ami unalomig begyakoroltat minden kis apróságot különféle feladatokkal és elegendő tudást ad gyakorlatilag a nyelvvizsga mindhárom szintjére?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan könyvre lenne szükségem, amihez megoldókulcs is jár, vagy kapható. Nem kezdő vagyok, középfokú tudással rendelkezem (bár frissíteni kell). Felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni, de nagyon kevés jó könyvvel találkozom. Aki felsőfokúzott az miből/mikből nyalta be a nyelvtant? Szívesen fogadnék más könyvajánlatot is felsőfokra. Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 23. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a new cutting edge-ből készültem középre szerintem az jó könyv, felsőre meg szerintem a ready for advanced egy nagyon jó könyv, [link] ezen az oldalon meg szinte minden nyelvtan ittvan, ami a felsőfokhoz szükséges lehet
2017. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!