Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli érettségin...

Ragtapasz1 kérdése:

Angol szóbeli érettségin (középszint) a felkészülési idő alatt lehet szótárt használni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felkészülési idő
2017. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, nem idén mész...
2017. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Szóbelin nem lehet
2017. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nektek nem mondták el, hogy néz ki az érettségi?
2017. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy nincs felkészülési idő, ha lehetne szótárt használni, azzal azt mérnék, hogy képes vagy-e szótárral a kezedben beszélgetni valakivel angolul. Elég furcsa beszélgetés lenne. Nem ez a tantárgy kimeneti célja, ezért nem ezt mérik.
2017. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2-es: Én már érettségiztem 2009-ben, jóindulatú barátom, valaki másnak kell, akiknek sokkal gyengébben megy az angol. Számítottam rád, már amikor kitettem a kérdést, akkor tudtam, hogy lesz valami lelki nyomorult, akinek minden vágya, hogy beszólogasson.

4-es: Sajnos nem mondták el nekik, elég gyenge a suli.


1-es, 3-as, 5-ös: Köszönöm :)

2017. jún. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!