Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy olyan angol nyelvtankönyve...

Egy olyan angol nyelvtankönyvet keresnék, ami alapos, érthető, és a kis "apróságokra" is kitér. Melyiket ajánlanátok? Illetve egy olyan könyvet is szeretnék találni, amiben nyelvtani feladatok vannak.

Figyelt kérdés
Magam tanulok angolt, és eléggé el vagyok veszve… Már suliban tanultam anno, de az régen volt. Most kb. alap-és középfok között lehetek valahol, de felsőfokú szintre szeretnék eljutni.
2017. máj. 27. 19:45
 1/6 anonim válasza:

D. Péter: Kis angol nyelvtan

Cambrige és Oxford nyelvtani könyvek

2017. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a javaslatokat! :) megnézem őket mindenképp!
2017. máj. 27. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Solution:)
2017. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

D. Péter: Kis angol nyelvtan mindenképpen

és valóban a

Cambrige és Oxford nyelvtani könyvek

Ez utóbbiakban keresd azoket melyeknek R.Murphy a szerzője

2017. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Raymond Murphy - English Grammar in Use - Cambridge könyvkiadó


Szerintem a legjobb, ha angol nyelvtanról van szó, aprólékosan leír mindent és gyakorlatok is vannak benne. Egyetemen is ebből tanultunk, csak ajánlani tudom.


22/L

2017. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további hasznos válaszokat is! :)
2017. máj. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!