Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg kb.800...

Hogyan tanuljak meg kb.800 szót/kifejezést egy hét alatt az angol emelt szóbelire?

Figyelt kérdés
20 témakör van. Van közötte olyan is, ami csak 25 szó, de van 80 szavas is. Ha nem is az egészet, de mininum a háromnegyedét meg kéne tanulnom, vagy amennyit csak tudok. Hogyan csináljam, ha mást is kell tanulnom (többi tárgyra készülni, angol kérdésekre a válaszokat, vitatémákhoz az érveket átnézni/megtanulni)?
2017. máj. 31. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
sziaa! :) ezeket a szavakat a suliban kaptatok? mert en is emeltezek, es total ketsegbeesetten allok a dolog elott, mert minket a tanar egyaltalan nem segit a szobelihez 😀 te hogy keszulsz? vmi jo tippek esetleg?
2017. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta szokatam ennyit tanulni ;(
2017. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lol, én alig készültem emelt szóbelire, mégis max pontos lett. Szerintem totál felesleges ilyesmiket bemagolnod, mert úgyse fog eszedbe jutni egyik se... ha tudsz angolul beszélni akkor úgyis tudsz, ha nem tanulod be előre. Aminek ilyenkor értelme van az az, ha párosban gyakorolsz az valakivel, aki szinten emeltezik, és egymást vizsgáztatjátok úgymond. Így kiderül, miben vannak hiányosságaid.
2017. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én vettem két könyvet: szines kérdések és válaszok angol nyelvböl B2 szint, és az arguements and discussion könyvet, abból tanulok.
2017. máj. 31. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!