Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha elc német középfokú nyelvvi...

Ha elc német középfokú nyelvvizsgám 75%os lett, elérhetek hasonló eredményt, ha németből emeltet csinálok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

az emelt német (és angol is) nagyon nehéz.. Szerintem kevés esélye van, hogy ott is 75%-ot elérne bárki is aki 75%-ot B2-n szerzett. Persze nem lehetetlen, de sok gyakorlást igényel.


Egyik csoporttársamnak az írásbelije 96% volt szóbeli 76% (86%-ra jött ki) és a emeltet 60%-ra tudta megcsinálni, akkor volt mondjuk az a magnó botrány..

de lényeg az, hogy emelten 82%+ fölé már azok jutnak el akik felsőfokot is letudnának tenni.


De ismétlem, hogy sok sok gyakorással azért lehetséges, akár még 75% is. 2-3 hónap intenzív gyakorlás már nagy plusz lehet (naponta 3-4 óra). Hajrá! :)

2017. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz ,én csak az angolról tudok nyilatkozni, de nekem a nyelvizsgám 86% lett, az emelt érettségim 90%.
2017. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 85% lett a nyelvvizsgám németből, és tavaly csináltam az emeltet, az 82% lett. Szóval szerintem abszolút elérheted!
2017. jún. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg,

nem fogod megtudni

2018. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!