Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik budapesti nyelviskolát...

Melyik budapesti nyelviskolát javasolnátok? A Cosmopolitan-nek jó a marketingje, van személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha német nyelv, akkor Goethe Intézet. Kiváló tanárok és magas színvonalú képzés (csak német nyelven).
2017. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Későn válaszolok, de hátha valakinek segít: Most járok a Cosmopolitan nyelviskolába, intenzív angolra jelentkeztem. Jó választás volt, nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem, teljesen elégedett vagyok.

A központjuk modern és jók a termek, U alakban vannak az asztalok, mellette van egy kisbolt a nyelvsuliban meg kávéautomata. Ami plusz pont, hogy tényleg könnyen megközelíthető villamossal, metróval és busszal is.

Eddig 2 tanárral van tapasztalatom, de ők nagyon kedvesek, jófejek, van humoruk is, lazák. A recepciósok is nagyon kedvesek és segítőkészek telefonon is és személyesen is.

Ha valami változás van, mindig időben küldenek sms-t vagy emailt.

Az óráknak jó a hangulata, mi például rengeteget nevetünk és a tanárok alaposan elmagyarázzák az anyagot, válaszolnak a kérdésekre.

Házi feladat van, de így tudsz fejlődni.

Persze ez nagyrészben tanárfüggő (hallottam olyanról, hogy valaki feladta a tanfolyamot mert olyan volt a tanár), de nekem jó tapasztalataim vannak.

2017. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már két éve tanulok a Cosmopolitan-ban, intenzív angolra és németre is jártam már.

Szerintem ennél jobb választás a világon nincs. A tanárok olyan fantasztikusan és lendületesen adják le az anyagot, hogy nem megy el tőle a kedved, mint más nyelvsulikban.

Nagyon nyitott és aranyos mindenki aki ott dolgozik, öröm odamenni.

Most nemrég nyílt egy új központjuk, és már 3 épületben tanítanak. A termek, az előtér, a mosdó, egyszóval minden rendezett és tiszta.

Én csak ajánlani tudom, nem hiszem, hogy bárki csalódna bennük.

2017. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!