Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná valaki? (angol)

Lefordítaná valaki? (angol)

Figyelt kérdés

Egy dokufilmben hallottam és nem értem:

Maybe there're a few decisions we made in terms of the order and the three (vagy free, nem tudom eldönteni) songs that go out live.

Az eleje szerintem: Néhány döntést még meg kell hoznunk a sorrendet illetően...


2017. jún. 11. 13:33
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nincs fent youtube-on vagy valahol? Nem tudod belinkelni?

Amit írtál, az múlt idő, tehát nem lehet jövő időben a fordítása.

2017. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=JIQFRwmFMWA


6.16 - 6.29-ig van az ominózus rész, de ha lehetek szemtelen, 19.21-19.30-ig is ránéznél? Köszönöm.

2017. jún. 11. 16:16
 3/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

decisions to be made

Szóval a fordításod jó. Még meg kell hoznunk pár döntést a sorrendet illetően és hogy melyik három dal menjen élőben

2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
Do I get to ask you why you are wearing these socks?? :D a választ nem értem...
2017. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így fordítottam volna a mondat végét, ha nem tudnám, hogy GM soha nem playback-elt, főleg nem egy ilyen fontos koncerten. Tartok tőle, hogy valami mást jelenthet ez a "go out live", csak ötletem sincs, hogy mit. Azért köszönöm a segítséget.
2017. jún. 11. 17:20
 6/9 Pelenkásfiú ***** válasza:

Hát nem tudom, mi mást jelenthet...


A másikat most meghallgattam gépről is.

Inkább azt kérdezi, hogy miért nincs rajta zokni és azt válaszolja, hogy elfelejtette :D

2017. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meghallgattam az alapján, amit írtál, és IGEEEEEN!

Köszönöm, magamtól ezt soha nem értettem volna meg.

2017. jún. 11. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, mert az biztos, hogy élőben ment az összes dal. Inkább úgy érthette, hogy még el kell döntenie, hogy melyik legyen még az a 3 dal ami "kimegy élőben", tehát amit elő fog adni majd. Leírtam amit én kihallottam, hátha segít:


I think maybe there's still a few decisions to be made in terms of the order and the, the three songs that will go out live 'cause I have to decide on those but really, um, the set list, I, I would imagine will probably be, be set within the next week and then, and then by two weeks time the whole thing will be, will be ready to go, will know exactly how it's gonna go.

2017. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-asnak: Elgondolkodtam azon, amit írtál. Igen, ezt a lehetőséget elképzelhetőnek tartom, főleg hogy tudjuk, GM koncertről koncertre változtatott a setlist-en. Köszi az ötletet.

De szép is az angol nyelv!!!

2017. jún. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!