Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból fogok érettségizni,...

Angolból fogok érettségizni, szerintetek át fogok így menni szóbelin?

Figyelt kérdés
Egy minimális angol nyelvtudásom van, annyi, hogy 35%-os lett az írásbeli. Viszont megszólalni nem nagyon tudok, vagyis minden témához tudok mondani, 2-3 mondatot, szerintetek a minimum pontjot megadják nekem? Mennyit kell tudni ahhoz, hogy elérjek 5 pontot?
2017. jún. 11. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
(Kérdést jobb lett volna úgy kiírni, hogy angolból fogok szóbelizni, mert az érettségi már rég tart, de mindegy, érthető a kérdésem.)
2017. jún. 11. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:

ha alapvetően nincs nagy szókincsed esélytelen hogy pár random kérdésre értelmesen tudjál válaszolni. az egész szóbeli arról szól, hogy lássák, tudod mit beszélsz. nem tudom már mennyi a max. pont... 20? ha 2-3 mondatot tudsz, az talán elég lesz hogy átcsusszanj, erősen ajánlom átnézni a nyelvtant előtte.

Azzal viszont vigyázz, hogy a két vizsgarésznek együtt is meg kell ütnie egy bizonyos szintet. Én például 97%-os írásbelit rontottam le 84%-ra a szóbelivel, pedig utána egy héttel átmentem nyelvvizsgán is.

2017. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. Azt már kiszámoltam, hogy ha minimum pontot érek el szóbelin (ami 5 pont) akkor is 30.6% lesz az egész vizsgám.


Én csak át akarok menni. 33 pont a maximum egyébként. Hát remélem hogy azért az 5 pontot megadják.

2017. jún. 11. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Átengednek. Azért is, ez az érettségi semmilyen tudást sem mér.
2017. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Igen arra rájöttem, különben én már megbuktam volna angolból.
2017. jún. 13. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!