Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legjobb Angol tanulási...

Mi a legjobb Angol tanulási módszer?

Figyelt kérdés
Mi a felépítése a tanulásnak,hogy lehetőleg a végén tökéletesen tudjak angolul? Valami jól bevált módszert keresek,tanfolyamok és fizetős tartalmak nélkül. Annak véleményére vagyok kíváncsi aki végigjárta,bevállt neki,és ha nem tudna angolul megint így csinálná.

2017. jún. 14. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Borzalmas mennyiségű youtube nézés, videojátékozás és sorozat meg filmnézés ha már jobb vagy, meg olvasás. Ennél jobb és kellemesebb módszert nem tudok, de azt nem állítom, hogy ez gyors folyamat. Pár év azért kellhet mire kb nulláról erős B2-re érsz. De cserébe maradandó, nem fogod elfelejteni mint azokat a dolgokat amiket bemagoltál egy könyvből.
2017. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Angol nyelvű honlapok, cikkek olvasása, fordítása (szótárral!), filmnézés eleinte felirattal, aztán anélkül. Társalgás, ha esetleg van a környezetedben olyan, aki jól tud angolul. A videojátékot felejtsd el.
2017. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg van egy középfokú vizsgám,de szeretnék tökéletesen tudni. Telefonon útközben tanulom a szavakat képek segítségével,youtube videósokat nézek angolul,és odaátot nézek magyar felirattal,megtudnátok mondani így mikor lesz belőlem ,,valaki'' ? :) köszönöm a tanácsokat is,ki fogom próbálni
2017. jún. 15. 08:01
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Előbb magyarul tanultam meg olyan szinten, hogy tudjam, az angoltanulási egy szó, kisbetűvel.
2017. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Célnak jó lehet, hogy tökéletesen tudj, de azért legyél tisztában vele, hogy ez reménytelen, ha nem születtél angol anyanyelvűnek.
2017. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Neked reménytelen,sok ember tud tökéletesen akik magyarok,szóval szerintem meg lehet tanulni,és annak aki nem tudott értelmeset írni csak a helyesírást nézni annak ment egy piros kéz.
2017. jún. 16. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
"sok ember tud tökéletesen akik magyarok" - Ja, ezt te ilyen jól meg tudod ítélni? Akkor hogyhogy csak középfokúd van? :D
2017. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fiam,szerinted akik kint élnek azok hogy tudnak? Mert szerintem nem kézjeleket használnak 😃Ennyi okos ember került ide,úgylátom ezt az oldalt is elárasztották a gyerekek. Csak nemtudom mit keresnek itt,nem Marios kérdést tettem fel...
2017. jún. 17. 03:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fiam,szerinted akik kint élnek azok hogy tudnak?"


El kell hogy keserítselek de egy olyan magyar aki felnőttként megy ki nem valószínű hogy átveszi a helyi akcentust. Nekem vannak ismerőseim akik 20on éve kinnt vannak és még is meglehet mondani hogy nem helyiek. Pl az egyesült királyságba több 100 ha nem 1000 akcentus van, akcentust nem fogsz megtanulni tökéletesen soha vagy esetleg ha fiatalon költözöl ki. Persze a nyelvet lehet hogy tudod perfectül használni, de azt meg fogják tudni mondani hogy nem ott születtél.


Nekem a filmezés, olvasás és a sok utazás segített.

2017. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem is csak a kiejtésről van szó.

Aki kint él, az nyilván elboldogul valahogy, de az még nem tökéletes nyelvtudás.

2017. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!