Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt meglehet tanulni...

Egy év alatt meglehet tanulni angolul szinte a nulláról?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy heti 3x 1órát járnék angol tanárhoz, és mellette magamtól is próbálnám tanulgatni.
2017. jún. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, de próbáld meg. Aktív nyelvi környezet kellene hozzá, hogy ilyen rövid idő alatt megtanulj egy felnőtt szintjén beszélni, szókincs stb.
2017. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 3X1 nem jó, inkább akkor 2X 2 óra. Mikor annó jártam, 1 óra volt kb. a bemelegítés, házi ellenőrzés, kis nyelvtanozás, cikkfordítás, aztán 1 óra csak a bezélgetés. Beszélgetés nélkül meg soha az életbe nem fogod tudni megtanulni használni azt, amit elötte megtanultál.
2017. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 1 év alatt meg akarsz tanulni minden nap foglalkoznod kell vele. Egy könnyebb nyelv elsajátítása akap társalgási szinten kb. 4-600 óra, persze ez intenzív tanulás esetén ennyi. Napi szinten kell rá fordítanod időt. A cél hogy eljuss addig a pontig, amikor átlátod a nyelv logikáját.


Én 2. idegen nyelvként próbálkozok a spanyollal, amihez jelentős segítséget ad az angoltudás, de így is eléggé meg kell küzdeni hogy 1 év alatt elérjem a társalgási szintet.

2017. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!