Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » (Angol) Tudnátok olyan oldalt...

(Angol) Tudnátok olyan oldalt mondani, ahol rengeteg példamondat van egy egy igeidőre?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
I go in the city.
2017. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chtt ***** válasza:
53%
a guglit javallanám - beírod: angol igeidők példamondatok - esetleg ugyanezt angolul és mazsolázol
2017. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ez volt a B terv, csak egyszerűbb lett volna ha nem 15-20 oldalról kell összeírnom egy hosszabb listát :D
2017. júl. 6. 16:29
 4/6 chtt ***** válasza:
78%

Ez most nagyon csúnya tőlem és nyilván megérdemelt a piros kéz, de neked ugyanannyiba kerül keresgélni, mint nekünk - hacsak nem tart valaki 10-15 elmentett oldalt mindenféle angol nyelvtanhoz (hisz nem csak igeidős kérdések vannak) - én pl. nem tartok, tehát úgy tudnék segíteni, hogy beírom az gugli és mazsolázok :)

[link]

2017. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké, de azt kérdeztem, hogy tud-e, nem hogy keresne-e :D

(biztos van vmi kevésbé ismert és könnyen megtalálható adatbázis szerű oldal vhol a nagy világhálón amibe dögivel szerepelnek a példák)


piros nem megy jó hangulatban vagyok :P

2017. júl. 6. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát adatbázis van, mondhatnánk szöveggyűjteménynek, de neked kell azon is a keresést beállítani.
2017. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!