Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják angolul, hogy?...

Hogy mondják angolul, hogy? "Én is akarok majd videókat csinálni és feltölteni, de csak leghamarabb szeptemberben tudom megvenni a sztorykat, mert akkor lesz rá pénzem. (FOLYTATÁS LENN. )

Figyelt kérdés

Ha meglesz, akkor elküldöm neked is. Neked melyik van meg és melyik kellene? Én tervezem megvenni a következőket: . "



Nem nagyon megy a magyarról-angolra fordítás, mivel még csak most tanulom és sokat olvasok angolul. Sokat segített az olvasás, és sok mindent megértek, de még nem tudok önállóan fogalmazni, ezért kérek hozzá segítséget, ha szabad.



2017. júl. 9. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
azt a részét nem értem, hogy "megvenni a sztorykat"...milyen sztorykat?
2017. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de ezt most feleslegesen írtad. Mint írtam, érteni értem, csak fordítani nem tudok.
2017. júl. 9. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

I want to make videos and upload them too but the earliest time I'll be able to do so will be in September. That's when I'll be able to afford to buy the stories.

When I'll have them, I'll send them to you too. Which ones do you have and which ones do you need/want?

I plan to buy the following stories:

2017. júl. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
i would like to make videos to lick horses cockes
2017. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

#4!

Ha mar hirdeted a hulysegedet, legalabb helyesen tedd.

I would like to make videos of horses' cocks lickings.

2017. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
of licking horses' cocks
2017. júl. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!