Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudna segíteni valaki németül...

Tudna segíteni valaki németül tanulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan szinten állok, hogy alap mondatokat/felszólításokat/kérdéseket önállóan is tudok alkotni, de bővebben haladni szeretnék a nyelvtannal.

Nagyon érdekel a német nyelv, szeretném megtanulni!



2017. júl. 18. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Vannak magántanárok, akik tanítják. Mindenhol vannak. Biztos van a környezetedben, keress az interneten. Vagy, a neten is vannak weboldalak, ahol segítenek a tanulásban. Alkalmazásnak a Duolingo-t ismerem, ami nyelvet tanít. Ha egyszerre több mindent használsz a tanuláshoz, az hasznosabb. De a legegyszerűbb szerintem ha elmész egy némettanárhoz, és akkor nem kell kételkedned, hogy ez tényleg így van? Ő segít benne, megtanít, leckéket ad. Hajrá. Sok szerencsét.
2017. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Nekem írhatsz, szívesen beszélgetek veled németül, a középfokúra készülgetek lassan, jól jönne valaki, akivel lehet kommunikálni, hogy "edzésben maradjak", míg a suli újrakezdődik. :)

17/L

2017. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szeretnél, írhatsz nekem is. Németországban tanulok egy ideje, szívesen segítek a nyelvben :)
2017. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nekem már a középfokúm megvan, most felsőfokúra készülök, és ha gondolod szívesen segítek, beszélgethetünk😃
2017. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!