Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene egy angolos 2 mondattal?

Segítene egy angolos 2 mondattal?

Figyelt kérdés

There were about 25 nurses there when we arrived. With us, the total came to 88 American plus many more Filipino nurses.

Egy kórházról van szó, WWII idején.


Maybe we could fix up one of your skirts, just so the whole thing isn't too confusing.



2017. júl. 18. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából 25 ápoló volt ott, amikor megérkeztünk. Velünk együtt 88 amerikai és filippínó ápolót számláltunk.
2017. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy értelmeztem, hogy csak az amcsik voltak 88-an, de nem tudom hogyan tegyem belé a filippínói részt (minél tömörebben).
2017. júl. 18. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül 25 ápolónő volt ott, mikor megérkeztünk. Velünk együtt 88 amerikai lett, és még sokkal több Fülöp-szigeteki ápolónő.

.

A másodikat passzolom.

2017. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

velunk egyutt 88 amerikai es meg sokkal tobb fulop szigeti apolok


Talan meg tudjuk az egyik szoknyadat csinal, csak azert, hogy az egesz dolog Ne legyen olyan megteveszto.


Meg mindig So Proudly We Hail?

2017. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* csinalni
2017. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!