Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki használt amerikai...

Valaki használt amerikai angolt, akcentust szóbeli vizsgán ha igen megjegyezték a vizsgáztatók, vagy jelentett problémát?

Figyelt kérdés
Leginkább a TELC-re és az Origo vizsgára lennék kíváncsi,de egy Euro nyelvvizsga szerintem a brit angolt preferálja. Van azért különbség a kettő között, szavakban is.Azért kérdezem mert Amerikából jöttem. :)

2017. júl. 19. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekli őket, ha folyékonyan beszélsz
2017. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A keverésen húzza fel magát az, akit fel lehet húzni.
2017. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Legjobb barátnőm tudatosan amerikai angolt használ, középfokú és felsőfokú nyelvvizsgájának szóbelije, illetve középszintű és emelt szintű szóbeli érettségije egyaránt 100% lett. Ahogy a második is írta, egyedül akkor szólhatnak, ha a brit és az amerikai angolt kevered.
2017. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Mesterséged címere? :)
2017. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentett problémát TELC-en felsőfokon. Én sem brit angolt beszélek (bár hallgatni imádom :)). Ezer éve Origo-n csináltam a középfokom, akkor sem volt vele gond.
2017. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ECL-en voltam, amerikai angolt használtam és 98% lett + meg is dicsértek.


Szerintem sehol sem kellene, hogy gond legyen.

2017. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfontosabb, hogy gördülékenyen, magabiztosan beszélj; nem az akcentus számít, hanem az, hogy mennyire tudod érthetően kifejezni magadat. Azt valóban nem díjazzák, ha kevered a brit és az amerikai angolt.
2017. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztos hogy nem keverném,mert az amerikaira állt rá az agyam pár év alatt amit kint töltöttem.
2017. júl. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!