Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Más is van így? Csináltam pár...

Más is van így? Csináltam pár alapos angol nyelvtani tesztet, és hiába van jó eredményem mégse vagyok elég jó.

Figyelt kérdés

kb 4 placement test-et csináltam , volt 70-150 kérdés közöttiek voltak és c1-et elértem (volt listening is valamelyikben),de mégis.

1, lassú vagyok,ha írnom kell valamit (igaz magyarul is igyekszem pontos fogalmazásra)

2, beszéd közben a nyelvtan kimegy a fejemből

3, egyes műsorokat megértek, másokat meg nem,pedig a szavakat , kifejezéseket ismernem kéne.


Persze ezeket már felismertem korábban is, ezért járok angolra,direkt a beszédet erősíteni.


2017. júl. 25. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég voltam külföldön és életemben először kellett élesben használnom az angolt persze nem anyanyelvi környezetben , az angol az ott élőknek is tanult nyelv volt és tudod mire jöttem rá ?


Arra hogy tök sok mindent megértek és habár sok mindent nem tudok elmondani és a nyelvtanom is béna de legalább megértettem magam és ez sokkal fontosabb !


Hogy mit tanácsolok ! Ha van lehetőséged tölts pár napot hetet külföldön és kényszerítsd magad a nyelv használatára , ráfogsz jönni hogy sokkal több mindent tudsz mint hiszed és lelkesítő erőt fogsz kapni arra hogy tovább fojtasd az angol tanulást , velem ez történt és én egy átlagos ember vagyok a nyelv tanulás terén ezért gondolom e z és ehhez hasonló élmények másoknak is hasznos lehet !

2017. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tudásoddal semmi gond sincs csak nem vagy elég magabiztos és hiányzik a rutinod.

Kellő gyakorlással minden rendben lesz.


Érdemes lenne a meglévő módszereid mellé sok fogalmazást írni és kijavíttatni valakivel, hogy kapj visszajelzést.

2017. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó lenne,ha csak ennyi lenne, de nemsokára kiderül, mert megyek egy intenzív kurzusra.

:)

2017. júl. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!