Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam nyelvvizsgán 48%-ot...

Euroexam nyelvvizsgán 48%-ot értem el. Telc nyelvvizsgára jelentkeznék ujra. Lehetséges, hogy sikerül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges, mert ötletem sincs, hogy miért 48 százalékot értél el. Az is lehet, hogy fáradt voltál/ valami egyéb bajod volt, de nem a tudásoddal, de az is, hogy nem vagy azon a szinten. Tölts ki nyelvvizsgatanfolyamok oldalain szintfelmérőt, nézd meg a TELC feladatait, és ha úgy érzed, hogy vagy azon a szinten, és jobban feküdnének neked azok a feladatok, akkor próbáld meg TELC-cel.
2017. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Esély mindig van, de mivel két másmilyen stílusú nyelvvizsga ezért érdemes pár hónapos felkészülést hagyni a Telces vizsga előtt. Nehézségi szintben kb ugyan ott van a kettő.
2017. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
A telc sokkal nehezebb. Az origo-t próbáld meg, ott kevesebb feladatra sokkal több időt adnak. A telc hasonló az euroexam-hez, csak még szótárt sem használbatsz. Sok sikert!
2017. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Euroexam-nal lehet szótárat használni, csak nem volt rá idő. Viszont a szóbelinél nem volt semmi felkészülési idő, viszont a Telc-nél állítólag van.
2017. júl. 25. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert a telcnél többek között egy kapott újságcikkről kell szóban értekezni. Már ott bukós a dolog, ha eleve nem sikerül kihámozni az olvasottak lényegét. Rendszeresen készítek fel embereket nyelvvizsgára, a telchez is, az euroexamhez is rutin kell, nagy mennyiségű szöveget kell rövid idő alatt feldolgozni.
2017. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha bena vagy menj origora.. az konnyu
2017. júl. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj Origóra, az még összejöhet, nekem 32%-os Társalkodó után jött össze az Origó. (Mondjuk hozzáteszem, Társalkodóra 40 fokos lázzal ültem be)
2017. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült a TELC komplex nyelvvizsgám nagyon örülök neki!
2017. szept. 8. 16:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. :)
2017. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. szept. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!