Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy sikerült a Júliusi...

Kinek hogy sikerült a Júliusi Origó írásbeli nyelvvizsgája?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Voltatok másik vizsgán is előtte? Milyennek érzitek a többihez képest?
2017. júl. 26. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A majusi tok az volt amit egy eve gyk ra kirtak am sikerult :D igy juliusban nem kellett mennem
2017. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült (angol felsőfok szóbeli)
2017. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én német középfokúra mentem és 77% lett. Ez volt az első alkalom, hogy nyelvvizsgázni mentem, szóval nem tudom, más vizsgaközpontokhoz képest itt milyen, de szerintem nem volt olyan nehéz. Még jobban is sikerült, mint vártam, mert megcsináltam a próbafeladatsort is és az 56 pontos lett és azt gondoltam, az biztos csak ilyen lebutított változata az igazi nyelvvizsgáknak, szóval örülhetek, ha lesz vagy 50 pontom az igazin, mégis ott értem el több pontot ^^

19L

2017. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor te már nagyon jó vagy
2017. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!