Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 24 nap alatt meg lehet tanulni...

24 nap alatt meg lehet tanulni a német pótvizsgára az anyagot?

Figyelt kérdés
Kb 14 napra tanárt is fogadnánk,a többiben a szavakat tanulnám,a 9edikes német anyagot ennyi idő alatt meg lehet tanulni úgy hogy átmenjek
2017. júl. 27. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem is az egész tankönyv kell hanem a 80%-a mert a végét nem vettük
2017. júl. 27. 21:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ha azt mondja valaki,hogy nem,akkor bele se szagolsz? Természetesen meg lehet tanulni,nem kérnek lehetetlent,különben nem is lenne pótvizsga. Továbbá nem ötösre kell tudnod mindent,hanem kettesre,mivel azért mész. Tanárral együtt bőven sikerülni fog.
2017. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Ha azt kaptam volna hogy nem akkor is igyekeznék megtanulni de ez azért egy bíztatás hogy meg lehet :D

2017. júl. 27. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember, ha én 1 hét alatt felkészültem anno a 11-es matek pótvizsgára, akkor meg tudsz tanulni pár német szót XD
2017. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!