Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvtankönyvet...

Milyen angol nyelvtankönyvet ajánlanátok 10 éves öcsém tanításához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és mondhatom, hogy nagyon jól megy az angol.

Szeretném tanítani a 10 éves öcsémet is, mivel minél kisebb, annál jobban lesz képes elsajátítani ahogy nő.

Milyen tankönyvet ajánlotok nekem ehhez? :)



2017. júl. 28. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Nyelver tanulni már rég el kellett volna kezdeni. A 10 éves határeset akcentus szempontjából. Nyelvből pedig nem a nyelvtan az igazán fontos, hanem a kommunikáció. A késői, nyelvtan központú nyelvoktatás egy csőd. Sajnos Magyarországon szokás és meg is van a következménye. A Duolingo-t javaslom. A nyelvtan a francot sem érdekli, ha nem tud egy pohár vízet kérni vagy útba igazítani.

Mondom ezeket úgy, hogy 3 nyelvet beszélek felsőfokon és 2 nyelvet közép és felső szint között.


15/f

2017. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanárból pedig jobb lenne anyanyelvi vagy legalább jó sok eredeti angol hanganyag, film. Az átlag magyar akcentus borzalmas. Nekem szinte anyanyelvem az angol (3 éves kortól tanulom), ezért hallom.
2017. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csordás Norbert féle nyelvkönyvet javaslom.

Meg az ő szótárát és "angol 500"- át

2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!