Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga, augusztus?

Origo nyelvvizsga, augusztus?

Figyelt kérdés
középfokú origo nyelvvizsga, kinek milyen tapasztalata van? ki az, aki most fog menni?

2017. aug. 1. 21:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!! Előtte másik nyelvvizsgán 2x sem engedtek át, majd átmentem az Origohoz, ott kb. 30%-al jobb lett, pedig semmit nem készültem. Csak ajànlani tudom!:)
2017. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én most voltam a júliusin, csak ajánlani tudom. Nem azt mondom hogy egyszerű, és figyelni kell hogy ne sokat szótárazz mert kifutsz az időből, de emberségesen javítanak, nem azt nézik mi a hibád hanem hogy mit tudsz. Én ezelőtt három féle nyelvvizsgán is voltam, és itt végre sikerült, nem is rosszul.
2017. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én ma megyek....tele a gatya...
2017. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Utolsó ne aggódj, tényleg a legemberibb nyelvvizsga, szóbeliről olyan jó élménnyel jöttem ki amit sosem gondoltam volna. Majd írd meg hogy sikerült:-)
2017. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó :)


3-as vagyok :)


Hát meg kell hogy mondjam én is úgy jöttem ki :) Sajnos önhibámon kívül, egyedül, 7 év kihagyás után itthon készülgettem rá s ebből kiindulva a szóbeli részt abszolút nem tudtam gyakorolni :(

Deeee, ettől függetlenül a beszélgetés 64% lett :) A hallásutánit jónak érzem, de nálam mindig ilyenkor van gáz :D Általában ilyenkor mindig rosszabb, ha úgy gondolom, hogy jó :D De most nagyon reménykedem, hogy tényleg bejön a megérzésem :)


Azt nem tudod esetleg, hogy a hallásutáninak mikor van eredménye? Annak is akkor amikor az írásbelinek? :/

2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Gratulálok, milyen képet meg szitut húztál?

Huu jó kérdés, nekem úgy rémlik hogy egy hét alatt volt eredménye a magnónak.

2017. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)

A képen egy gitározó- és egy doboló kis srác volt...Háttt...leblokkoltam, de áthúztam a zenére a témát, abban otthon vagyok :) (A másik kép luxusautós volt, szóval ahogy megláttam...tudtam, hogy az esélytelen lenne :D )

A szitu pedig, hogy egy külföldi ismerősöm szeretne megtanulni magyarul, és milyen segítséget tudnék neki nyújtani (tanfolyamkeresés, könyvek, vagy akár saját magam) és hogy kérdezzem meg tőle, hogy biztos e benne, hogy ezt akarja-e tanulni és hol tudná kamatoztatni. Ebben szerencsém volt, mert amikor gyakoroltam a levélírást, majdnem ugyan ez volt a téma :)

2017. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Na ezek tök jók :-) Hol vizsgáztál? Írásbeliből mész holnap?
2017. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

en is ma voltam:)

a beszélgetés 70% lett, a hallgatos feladat ijesztően könnyű volt, és kb 2,5 het múlva tudjuk megnézni az eredményét :)

2017. aug. 4. 19:57
 10/35 anonim ***** válasza:

Gratula :)


Most egy kicsit megnyugtattál :D Mert én is gyanúsan könnyűnek ítéltem meg, viszont rajtam kívül mindenki sopánkodott, hogy az első rész milyen nehéz volt...na, gondoltam magamban akkor tuti én elcsesztem 😅😅

2017. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!