Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felkészítő tanárnak ajándék?

Felkészítő tanárnak ajándék?

Figyelt kérdés
Spanyolból alapfokot raktam... volt egy tanárnő aki sokat segített nekem az otthonában...na és, vmi hála ajit tudtok mondani...és igen pénzt is kapott,de szretnék még valamit...

2017. aug. 5. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy ajándékkosár is megfelel, de ha tudod, hogy gyűjt valamit, egy újabb darab a gyűjteményébe is jó lehet.
2017. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

A gesztus a lényeg, úgysem tudsz egy félvadidegennek jót venni, a csokit vagy a bort vagy szereti az ember, vagy meg tudja kínálni a vasárnap őt meglátogató családtagot, szóval szerintem nem kell magasabbra nézni.

Sok tanárt ismerek, az ezen kívüli ajándékok általában csak enyhe bosszankodást váltanak ki, homlokegyenest más ízlés miatt, stb.

2017. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem elég neki a sok pénz amit odahordtál magán órára?
2017. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél neki egy Nutellát.
2017. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tény és való sok pénzt adtunk neki 1 órára...2 éve járok hozzá...eddig nem kapott semmiféle ajándékot, és most gondoltam, hogy átviszek neki egy virágcsokrot vaaagy vmi kis képeslapot megírva és megköszönöm neki.Rosszat csak nem teszek egy ártatlan ajándékkal.
2017. aug. 5. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Jól gondoltad, az üzleti kapcsolat civilizált világban azért erre is kiterjed, ha valaki meg van elégedve a szolgáltatással.
2017. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyalizzal csak
2017. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh ...de már nem is fogok járni hozzá, akkor minek nyalnék?
2017. aug. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!