Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán a reading résznél...

Nyelvvizsgán a reading résznél elvették a válasz lapom mielőtt be tudtam volna írni a válaszokat, mert lejárt az idő. (A piszkozat lapon az összes válasz ott van. ) Van rá esély, hogy ettől függetlenül sikerüljön a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Euroexam komplex nyelvvizsgán nem tudtam időben befejezni a reading rész válaszainak átmásolását a válasz lapra, nagyjából a 30%-át sikerült csak beírni, mert sajnos kifutottam az időből és a vizsgáztató elvette, hiába kértem, hogy adja vissza. (Tudom, hogy jogos, de akkor is iszonyú bosszantó.)

Elég valószínű, hogy a listening, a szóbeli és a writing rész is meglesz. A piszkozat lapot egyáltalán nem nézik? Ha a szóbeli rész sikeres lesz, de az írásbeli rész a reading miatt nem, akkor kidobtam egy ilyen apró hiba miatt 15ezer forintot az ablakon? Ha majd megkapom az eredményt hetek múlva és csak a reading részen nem megyek át (mert ugye meg kell lennie minden résznél az 50%-nak a sikeres nyelvvizsgához), akkor van értelme reklamálni, vagy esélytelen, hog beleszámítsák a piszkozat papírt is?

Nagyon remélem, hogy van esély, mivel azt is ugyanúgy beszedték a válasz lappal együtt.



2017. aug. 5. 17:04
 1/6 cathilina ***** válasza:
79%
Nem fogják beleszámítani. A piszkozatot nem nézik, nincs alapod a fellebbezésre. Ha a szóbelid megvan, akkor a következő alkalommal elég lesz már csak az írásbelit letenned.
2017. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Esélytelen. Ha lejárt az idő akkor lejárt, legközelebb majd oszd be. Nem lett volna fair a többiekkel szemben sem hogy te még írkálj. Fellebezés meg megint kidobott pénz lenne.
2017. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne kidobott pénz a fellebbezés?
2017. aug. 5. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2017. aug. 6. 02:33
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert a piszkozati lap NEM számít, csak a rendes lapot veszik figyelembe. Nézd meg a honlapjukon, biztos írják mennyibe kerül és mi a menete.
2017. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Euroexam nyelvvizsgánál nekem is kevás volt az idő.
2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!