Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik olyan, hogy IELTS/TOEF...

Létezik olyan, hogy IELTS/TOEFL C1?

Figyelt kérdés

Nemzetközileg elismert C1-et szeretnék angolból tenni, hogy kihozhassam a diplomámat jövőre a Corvinuson. Ugyanakkor azt is szeretném, ha ezt elismernék nemzetközileg is, létezik ilyen?


Köszi



2017. aug. 7. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontszámtól függően lehet C1 is, de honosítani kell:

[link]

Mint a táblázatból olvasható, a TOEFL honosításon is lesz egy 2 éves érvényességi idő...

2017. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az CAE-t ajánlanám. Ez nem úgynevezett hőmérő (thermometer) típusú vizsga, hanem kifejezetten a C1 szintet célozza (ha nagyon jó lesz, még C2 papírnak is megfelel). Ez is nemzetközileg elismert, viszont Magyaroszágon is akkreditált.
2017. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de most kicsit zavarban vagyok.. mert CAE alatt találom az IELTS-et is.. CAE alatt EOSL-t értitek?


Köszi

2017. aug. 8. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott találod meg, de a közös csak az bennük, hogy C1 lehet a CAE is és az IELTS is, ha olyan.


Azok az ESOL vizsgák, amelyek az ESOL sorban vannak (PET, FCE, CAE, CPE). Ez egy blokk, ezeket először a University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES) menedzselte, amely UCLES-t 2003-ban átneveztek, azóta Cambridge ESOL néven futott, illetve most már Cambridge English Language Assessment olvasható.


Az IELTS-t az egyetem, a British Council és egy ausztrál mittudomén dolgozta ki együtt.

2017. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszi, tehát akkor EOSL kell nekem :D
2017. aug. 8. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt mondja el egy nő, hogy mi ezek:

https://www.youtube.com/watch?v=J9BqnSmTnq4

2017. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!