Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak olyan külföldi nyelvtan...

Vannak olyan külföldi nyelvtanulási lehetőségek melyek nem több hétre, hanem 1 vagy pár napra szólnak?

Figyelt kérdés

Vannak a külföldi nyelvtanulási lehetőségek, táborok, stb.

De rendeznek-e olyat, ami például egy napra szól?


2017. aug. 7. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondolok itt német, angol nyelvre.
2017. aug. 7. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak. 1 napos nem hiszem távolság miatt, max pár napos de ezek nem sokat érnek ha nyelvtanulás céljából szeretnél minimum fél év kellene, 1 napnál meg akkor inkább többet ér ha neten valakivel angolul kommunikálsz (írásban, majd mikrofonnal) Persze pár nap is jó kipróbálni magad, megnézni az országot de nem kell aktív nyelvtudásra számítani.
2017. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, én sem gondoltam, hogy ettől sokat lehetne fejlődni. Csak tanulás és munka miatt nehezen megoldható kimenni hosszabb időre, ezért gondoltam léteznek-e ilyen alternatívák, de sehol sem találtam hasonlót.

2017. aug. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!