Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Melyik nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés
A győri egyetemre járok gazdálkodás és menedzsment szakra. itt az oeconom angol középfokú szakmai nyelvvizsgára készítenek fel. Sima angol középből a szóbeli vizsgám nem lett meg az írásbeli igen. Nem tudom, hogy közép szakmait vagy felső fokút válasszak. A szakmaival az a baj, hogy a témákkal, ilyen gazdasági cuccokkal nem vagyok képben. Sokszor még a kérdést sem értem és magyarul sem tudnék rá válaszolni. A sima felső fokú meg ugye nehezebb...többet kér szókincsileg is meg minden. Ki mit ajánlana az én helyemben? Melyik a könnyebb felsőfokú nyelvvizsga?

2017. aug. 26. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Gazdálkodás és menedzsmentet tanulsz.

De nem vagy tisztában a szakkifejezésekkel.

Csak angolul nem vagy úgy egyeltalán?

Ha utóbbi, akkor nyilván nem ezzel akarsz elhelyezkedni.

Tehát egy felsőfokúval többre mész.


Ha felsőfokúra mész, egyszerűen neki kell állni tanulni, szókincset fejleszteni vagy elmenni tanárhoz.


Én EURO középen voltam, meglett, pedig nem voltam valami magabiztos, sőt... Szóval nem tartom nehéznek, de állítólag vannak könyebb nyelvizsgák is. A kérdés csak az, hogy az a fontos, hogy meglegyen vagy érjen is valamit akkor már az a papír?


Csak hajrá! Sikerülni fog! :)

2017. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is euron voltam, nekem csak az írásbeli lett meg sajnos.

2017. aug. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!