Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges itthon felkészülni...

Lehetséges itthon felkészülni a nulláról angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Igazából azért kezdtem el tanulni mert szeretem. De kíváncsi vagyok hogy itthon fel lehet e készülni nyelvvizsgára vagy esélytelen? És ha tanárhoz járnék kb mennyi idő lenne míg felkészít?

2017. aug. 31. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges. Ha meg tanárhoz járnál, nyilván attól függ, hogy milyen rendszerességgel tartana órákat, és hogy te mennyi időt szánsz rá.

Egyébként milyen fokú nyelvvizsgáról van szó? Mert hogy azt se mindegy :D

De nekem van egy olyan ismerősöm, aki semmit nem tudott angolul, és 3 év után le tudta tenni a B2-es nyelvvizsgát. Igazából a kérdés az, hogy naponta kb mennyi időt tudnál vele foglalkozni?

2017. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
B2-es nyelvvizsgára gondoltam. Eddig nem minden nap foglalkoztam vele kb hét 4-szer de ha belekezdtem min. 1 óráig abba sem hagytam pl ma is egy jó 2 órát szántam rá.
2017. aug. 31. 22:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy héten*
2017. aug. 31. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ha jó a nyelvérzéked, szerintem legkésőbb 4-5 év múlva simán le tudsz vizsgázni.

Sok sikert hozzá! :D

2017. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elég sok idő nem?
2017. szept. 1. 06:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok az szerintem. De azért nulla tudásról B2-re felkészülni nem fog menni 0 perc alatt. És a 4-5 évet csak átlagban mondtam. Ez tőled függ, hogy mennyi idő alatt tudod letenni.
2017. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megy az hamarabb is. Rendszeres tanulással 3 év elég. Nagyon intenzíven, jó nyelvérzékkel még kevesebb is.
2017. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-3 ev alatt siman menni fog.

4-5 ev alatt c1-et csinalsz lazan.

Igazabol ha nagyon szorgalmas vagy, 1,5-2 alatt is siman meglesz.

2017. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!