Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Azok szerint, akiknek jól...

Azok szerint, akiknek jól sikerült az angol emelt szintű érettségi, hogyan érdemes rá készülni?

Figyelt kérdés

Melyik részeire fontos leginkább készülni?

Melyik részeire lehet inkább egyedül, és melyikre fontos csoportban?

Melyikhez fontos tanár segítsége, és mi az, amiben a tanár igaziból nem tud segíteni, hanem saját magadon múlik?


Mik a tapasztalataitok?



2017. szept. 3. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Elmenni előtte nyelvvizsgára
2017. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdés fogalmazódott meg bennem is, de akkor nem írom már ki. Nem szaporítom a kérdéseket. :D

Igen elmenni nyelvvizsgára.. csak sajnos pénzem nincs annyi. Tanárra is heti 1x tudnék járni pont ezt számolgattam.

Kérdező nekem osztálytársam tavaly emeltezett ő igazából azt mondja szavakat tanult, a nyelvtant meg elég rendesen benyalta, a nyelvhelyességhez ( na ez az ami nekem nem megy ) illetve sorozatozott nagyon sokat, angol szinkron angol felirat, pihenésként néha magyar felirat. De ha valamit nem értesz nagyon akkor ne találgass! Megállít, fordító, megjegyez. Mert igazából így ér valamit. :) De ne minden szót, csak ha valami nagyon nem megy.

2017. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom még a tapasztalatokat!
2017. szept. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!