Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreai nyelvtanulás?

Koreai nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Szóval, nem rég kezdtem el tanulni Doulingo-val. A hangult már nagyjából tudtam szóval egész jól haladok vele. Van valaki aki tanul/tanult koreait? Kb. mennyi idő alatt tudtátok már alapszinten? Megérné tanfolyamra járni és levizsgázni belőle?


ui: éretségi után szeretnék tolmács szakra járni, és jó lenne ha angol mellett koreait is tudnák fordítani



2017. szept. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ajánlom, hogy járj tanfolyamra és utána vizsgázz le belőle. Sajnos az egész országban sehol sincs koreai tolmács képzés, a koreai nyelvet, kulturát és törit is csak egy helyen, az ELTE-n tudod tanulni.
2017. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az elozonek igaza vam, viszont en tudom ajanlani a Korean From Zero cimu konyvet aminek az elso reszet le is tudod tolteni pdfben hanfanyaggal, a masidik harmadikat pedig megvenni. Ha nem tudnal esetleg tanfolyamra jarni. Es ezt nem lehet igy megmondani hogy mennyi ido, attol fugg mennyit szansz ra. En tavaly kezdtem el tanulni valamikor es en most a 7. Leckenel tartok. Sajnos van olyan hogy egyaltalan nincs ra idom vagy energiam pedig gyorsabban szeretnek haladni mert szamomra elvezet tanulni ezt a nyelvet^^
2017. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tanfolyamra jársz, akkor az alapszint egy olyan 3-4 hónap alatt meg van.
2017. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!