Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a teendő? Most lettem...

Mi a teendő? Most lettem elsőéves egyetemista egy adott szakon és az a probléma hogy 10 éve tanultam utoljára angolt és hát nem sokra emlékszem már belőle .

Figyelt kérdés
Kötelező felvenni egy ilyen nevezetű tantárgyat hogy kommunikációs készségfejlesztés angol nyelven. Nem igazán tudom hogy ha nem tudok angolul hogyan tudnám ezt letenni? Valamint ha megbukok belőle meg az erre épülű kommunikációs készségfejlesztés 2 tantárgyat nem tudom felvenni, de valamilyen csoda folytán megtudom csinálni az angol nyelvizsgát akkor mi a helyzet? Felülíródik ez az óra és úgy veszi az iskola hogy átmentem mivel időközben sikerült nyelvizsgát szereznem? Mi a valódi lényeg az hogy amire befejezem az egyetemet levizsgázzak egy idegen nyelvből és levan szarva hogy megbuktam e belőle évközben?

2017. szept. 9. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Átismétled az angol a legelejétől, erre lehet használni a Duolingot.

A szavakat ismételheted ezzel a programmal: [link]

Van androidra, ios-ra, windows phone-ra és win10-re is.

A többivel kapcsolatban TO.

2017. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!