Váltsak vagy ne?

Figyelt kérdés
9-es vagyok a gimnáziumban. Első nyelvem a német mivel általános iskolában is ezt "tanultam" a tanár vagy nem volt iskolában,vagy a wc-ben sírt. Viszont a mostani német tanárom egy kegyetlen nő. Angolból is jó vagyok de ha váltanék első nyelv angolra akkor fel kéne zárkóznom ami elég nehéz. A külön tanár nem megoldható sajnos.
2017. szept. 10. 10:52
 1/2 anonim válasza:

Wc-ben sírt? O.o

Erről mesélj még kérlek.

Amúgy, én szerintem az angollal többre mész, bár ha eddig azt tanultad szerintem ne válts.. amivel jobb vagy, amit szeretnél hasznosítani azt folytasd. Vagy szólj szüleidnek, és járj külön órákra. Így talán feltudsz zárkozni.

2017. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a wc-ben sírt. Foggalmunk sincs hogy miért. Egy picit depressziós volt.

Köszi a választ. A külön tanár azért nem jó mert semmi időm a suli és az edzés mellett.

2017. szept. 13. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!