Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó Angol B2 komplex 2017...

Origó Angol B2 komplex 2017 szeptember?

Figyelt kérdés
Leírás a vizsgáról?

2017. szept. 10. 11:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Igazából másoknak szeretnék segíteni ezzel a kérdéssel. :)


Szóbeli, speaking rész:

2 vizsgáztató, egyikük vezeti a beszélgetést, másikuk, jegyzetel, írja a pontokat stb.

Mindenki nagyon aranyos kedves.

Húzunk egy téma listát, amit a vizsgáztató meg sem mutatott, maga elé vette és az alapján kérdezett, gondolom. Nekem valószínűleg a család és az internet lehetett, mert a bemutatkozás után a családomról kérdezett, a családi ünnepekről stb.

A képleírásnál 2 képet húztam, lehet választani, hogy melyikről akarunk beszélni. Nekem egy iroda volt a képemen, pár mondat után áttértünk az internet veszélyeire, ezért gondolom,hogy ez lehetett a másik témakör, ahova szerette volna a vizsgáztató irányítani a beszélgetést.

Utána szituáció következett, ha elakadtam valami kérdésben, akkor ő besegített, terelte a beszélgetést.

Az egész lezajlott kb. 15 perc alatt. 74% lett.


Listening:

Azt gondoltam ezzel nem lesz gond, mert ez jól szokott menni.

A ,Nagy Origó könyv' összes feladatát megcsináltam a felkészülés alatt, néztem angolul sorozatokat, filmeket már évek óta.

Erre egy benyomtak egy interjút Dustin Hoffman-nal. Egyrészt 2x olyan hosszú volt az egész beszélgetés, mint a felkészítő könyvben, másrészt, motyogott, hadart és természetesen elharapta a szavak végét, így alig értettem. Szerintem (és mások szerint is) nehéz volt. Ugyan minden kérdésre válaszoltam, kérdés ugye, hogy jó-e amit írtam. :) A 2. része a listening-nek nem volt nehéz.


Írásbeli:

Simán teljesíthető volt. Még úgy is volt fél órám az ellenőrzésre, hogy sokszor kinyitottam a szótárt, mert nem voltam biztos magamban.

Mondjuk a levél írást, téma kifejtést rengeteget gyakoroltam külön tanárral.

Szerintem mindegyik rész könnyű volt.


Remélem, csak a szóbelit kell megismételnem. :)

2017. szept. 10. 12:20
 2/9 anonim válasza:

Az írásbelin mik voltak a jó feladatmegoldások?

Köszi.

2017. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt én is szeretném tudni, hogy mik voltak a helyes válaszok! :)

Én ezeket írtam:

Az első olvasás értésnél, arról volt szó, hogy egy templom tetejéről lopták a fém tárgyakat.

Ezért tettek bejelentés az egyházközösség tagjai a rendőrségen.

-4 bácsi elhatározta, hogy őrséget fognak csinálni és remélték, hogy elijeszthetik a tolvajt

-zajt hallott a tetőről, kirohant, látta, hogy valaki mászkál a tetőn és értesítette a rendőröket.

-Évekkel ezelőtt 250.000 Fontért újították fel a tetőt, aminek az ötödét az egyházközösség tagjai teremtették elő. A betörések ez után, a beruházás után kezdődtek.

-Létrehoztak egy országos rendőrségi hálózatot, ami ezekkel az esetekkel foglalkozik és csatlakoztak egy 11 országból álló Európai fém lopás ellenes szervezethez.



A behelyettesítős-lyukas szöveg megoldásaira nem emlékszem :)


A fordítás pedig arról szólt, hogy egy városban 1 Font parkolási díjat kell fizetni a babakocsik után.

Ez felháborítja a szülőket....

2017. szept. 11. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtad az első bejegyzésnél, hogy a szóbelid 74%-os lett. Utána meg, hogy reméled, hogy csak azt kell megismételned.

74%-os szóbelivel nincs meg a nyelvvizsga?

Bocsi, a hülye kérdésért, csak én is erre a nyelvvizsgára szeretnék menni, és gyűjtöm az infókat:)

2017. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 A szóbeli beszélgetés része lett neki 74% és ez még nem tartalmazza a magnóhallgatást.
2017. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Timon1 válasza:
szerintetek mikor lesz meg az eredmény?
2017. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, mások hozzászólásaiból, hogy 30 napnál előbb nem szokott eredmény lenni.
2017. szept. 28. 12:10
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Sikerült?

Nekem nem.3pont,és csak írásbelin voltam, nem tudok áthozni pontokat a szóbeliről- ami nagyon jól sikerült.

Már bánom, hogy nem komplexre mentem ,simán meglenne.

A levélnél mit választottál?

2017. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem sikerült, igen!!!

A listening végül is 64% lett, így 72% összességében a szóbelim.

Az írásbelim 81% ezen nem is aggódtam, éreztem, hogy meglesz.

Én a levélnél az új biciklit választottam. A max. 20 pontból 13-at kaptam rá.

2017. okt. 11. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!