Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi köze van az angol...

Mennyi köze van az angol tanárnak ahhoz, hogy én mikor nyelvvizsgázok?

Figyelt kérdés
Már meg van a középfokú írásbeli nyelvvizsgám és most novemberben megyek szóbelizni. Külön angolra járok, mert a suliban leragadtunk a present sinplenél, (10. Osztály) és már három éves korom óta tanulom. Nem mondtam el az iskolai angol tanáromnak, mert alapból nem bír, (fele csoportot, mert az alap szintnél feljebb vagyunk) és ma mindenképp el akart küldeni próbanyelvvizsgára írásbelire és ugye az már megvan. És amikor már öt perce tukmálta akkor kinyögtem, hogy nekem az már megvan. És ugye itt bprult ki a szaros bili és elkezdett velem üvölteni, hogy miért nem szóltam, ő felkészített volna, meg ehhez joga van. És kb fél óráig ordított velem és már nagyon szarul éreztem magam. Direkt ezért nem mondtam el neki mielőtt mentem, mert akkor is ezért ordított volna, hogy nem vagyok felkészült mert csak ő tud felkészíteni. 15/L
2017. szept. 29. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

simple

Illett volna elmondani.

2017. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz a tanárral
2017. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Meg nincs hozzá köze mikor miből hova

mész

2017. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat félrenyomtam a simple-t. Igazából ha nem bunkózott volna velem elmondtam volna mert nem egy államtitok, de az osztálytársaim is azt mondták, hogy ne. Ha előtte szólok szerintem ugyan ez lett vola. Csak, hát most elég rosszul érzem magam miatta.
2017. szept. 29. 16:57
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy barom, a presztizsét félti. Most hogy megvan a vizsgád, kérhetsz felmentést az órái alól. Én biztos nem járnék be hozzá!
2017. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Azzal örökre elásnád magad!
2017. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Totál semmi köze hozzá és emiatt ne érezd magad rosszul. Csináld csak ahogy te jónak látod, magántanárral, saját ütemedben.
2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Hát akkor most egy ideig nem felejted el a leckét, hogy nem volt működő szürkeállományra valló döntés nem beszélni vele előre. 15 évesként kimutathatod, hogy nem érdekel az, hogy a tanárod szerint a tanulmányaidhoz köze van (mert azért te sem lehetsz akkora fafej, hogy azt mondjad, nem láttad ezt előre), aztán ha ezt a viselkedést folytatod, nem kell különösebben csodálkoznod azon, ha munkatársaid, barátaid, szerelmed egyszerűen nekivezetnek a falnak.
2017. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ez egy nyelvvizsga, teljesen fakultatív. Nem jelentünk be mindent mindenkinek, ha önszorgalomból csinálunk valamit.
2017. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötelező beszámolnod a nyelvvizsgádról, pláne ha nem vagytok jó kapcsolatban.


Úgy veszem ki a szavaidból, hogy már jóval előrébb haladsz mint az iskolai angol csoportod. El kéne gondolkoznod, hogy osztályozó vizsgát teszel amivel felmentést kapsz angol óra alól. Lehet egy vagy több éves anyagból is de sokkal könnyebb mint egy nyelvvizsga. A felszabadult idődben tudnál más tárgyakra gyakorolni, esetleg felvenni egy új nyelvet.

2017. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!