Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki otthon...

Van itt olyan, aki otthon tanult meg egyedül egy adott nyelvet? Hogyan?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. Kitartással.
2017. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emberörléssel.
2017. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Videókat néztem, sorozatokat, olvastam :D
2017. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdésnek átnéztem a nyelvtant.

Igazából angolból kicsit az igeidők grízes, de ennyi.

Aztán nekiálltam olvasni.

2017. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdés válaszaira én is kíváncsi vagyok. Remélem lesz olyan válaszoló, aki segítséget tud adni angolhoz, olaszhoz könyvek ajánlásával, módszerekkel is.
2017. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
#5, én adok. Könyv: bármelyik. Módszer: tanulás.
2017. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megjártam a poklot az igeidőkkel.
2017. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HulbanTamas15 válasza:
100%
én megtanultam angolul véletlenül,jó voltam angolból iskolába is de nem annyira..akkor még csak értettem a leckéket meg minden de nem tutam vissza beszélni meg ilyesmi,videójátékokat játszottam,és angol youtubeosokat néztem. egyszer csak arra ébredtem hogy tudok angolul. és eleve nem is akartam megtanulni csak jött ez az egész.
2017. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%

Mióta iskolába járok csak németet tanulok. (12. edikes vagyok)

Viszont már gyerekkorom óta angolul játszok, angol videókat nézek, angol fórumokat olvasok, amit nem értettem meg fordítóztam. Aztán egy idő után nem kellett fordítózni. Tanulni nem kell a nyelvtant, ha nagyon sokat olvasol be fog ugrani hogy mit mikor hogy kell használni, mert sokszor olvastad már. :)

A suliban csináltam angol próbaérettségit és 78% lett. Ami nem mondom hogy jó, de magamtól értem el, soha nem voltam tanárnál.

2017. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!