Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » CAE vagy IELTS nyelvvizsga...

CAE vagy IELTS nyelvvizsga éri meg jobban?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, jövőre szeretnék külföldön tanulni. Amennyire utánanéztem az IELTS-et fogadják el több országban, de azt ugye 2 évente meg kell újítani, ami mindig plusz meló. Szerintetek melyiket csináljam?
2017. okt. 15. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat ez attol fugg melyik orszagba szeretnel tovabbmenni?

Mert ha oda, ahol a CAE-t elfogadjak egyszerubb az.

Persze ha pl.angolbol csinalod es Angliaba mesz, azzal nem ersz tul sokat,hiszen ott az az anyanyelv.

Illetve azt is nezd meg, hogy rendben, hogy az adott orszagban elfogadjak az xy nyelvvizsgat. De az adott egyetem lehet dontott, hogy o csak 1felet fogad el, attol hogy az orszagban egyebkent tobb is elfogadott.

2017. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az IELTS sem jár le, csak alkalmazkodtak a főcsapáshoz és a királynét megölni nem kell félnetek alapon az olvasható, hogy:

IELTS results validity period

While it is up to each organisation to set a validity period that works for their purposes, the IELTS partners recommend a 2-year validity period for IELTS test results based upon the well-documented phenomenon of second language loss or 'attrition’.


Valljuk be, ebben nagyjából igazuk is van.

2017. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!