Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol origo B2 (középfokú)...

Angol origo B2 (középfokú) írásbeli vizsgafeladatokat hol találok?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt átböngésztem de csak egy mintát találtam, esetleg küldenétek olyan feladatokat, amik már voltak nyelvvizsgán, vagy amik nagyon hasonlóak? Nagy segítség lenne!! :)


monika194@citromail.hu



2017. nov. 1. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az origós felkészítő könyvben.
2017. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ebből a könyvből sokat gyakoroltam, de jó lenne látni olyan nyelvvizsga feladatokat, amik tényleg szerepeltek írásbelin, hisz az ember így látná, hogy valóban hogyan néz ki egy írásbeli nyelvvizsga.


Sajnos nekem nincs ebben tapasztalatom, így nem tudom, hogy maga ez a könyv mennyire jó felkészítő könyv.


Szívesen várok tapasztalatokat is, kinek hogyan sikerült, mennyire nehezek a feladatok, hasonló nehézségűek mint a felkészítő könyvben?

2017. nov. 1. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira nehezek. Van benne levélírás, véleménykifejtés, szövegbe be kell illeszteni a szavakat, és szövegértés
2017. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
könyvben
2017. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!