Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak még?

Milyen nyelvet tanuljak még?

Figyelt kérdés

Elsősorban angol nyelvet tanulok, még általánosban ,de idén ballagok és az összes iskola amit néztem gimnázium márpedig ott 2 nyelvet tanulnak. Arra gondoltam hogy folytatom az angolt haladó szinten és az mellé még német vagy valami más... Nincs ötletem hogy mit tanuljak még.

Nincs túl jó érzékem a nyelvtanuláshoz úgyhogy valami könnyebb vagy az angolhoz hasonló nyelvet ajánlhatnátok.

Előre is köszi!!!



2017. nov. 2. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a németet ajánlanám, a kiejtés és a szó irt alakja közelebb all egymáshoz, mint a franciában. Az angolnál nehezebb a nyelvtan, de nincs olyan sok kivétel mint a franciában. Ha itthon maradsz, sok nemet cégnél tudod használni. Ha külföldre mész, Németország, Ausztria, Svájc lehetnek opciók. A hollandot is könnyű megtanulni, ha tudsz németül (Hollandiában, Belgiumban beszélik).


De amúgy ha jól megy az angol, azzal elég sok helyen megértenek. Nézz sok filmet angolul, esetleg angol felirattal, és akkor szórakozva tanulhatsz.

2017. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem maradj meg normál szinten az angollal, és mellé német. Utálni fogod, mint a büdös szart, de angol-némettel a legkönnyebb elhelyezkedni a jövőben.
2017. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!